Galeria prac

Gratulujemy sukcesów naszym artystom- ekologom!

„Wpatrz się głęboko, głęboko w przyrodę, a wtedy wszystko lepiej zrozumiesz.” Albert Einstein
Uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w XIX Konkursie Ekologicznym „Człowiek a środowisko” pod patronatem Starosty Bielskiego.

„Wesoły inkubator 2022”

To hasło akcji,  która po raz 3 została zorganizowana przez uczniów naszej szkoły z okazji  Światowego Dnia Wcześniaka, który obchodzony jest 17 listopada.

Ekologiczny Konkurs Plastyczny na „Eko bohatera literackiego ZIELONO MI”

Organizatorami konkursu plastycznego byli Gminny Ośrodek Kultury w Buczkowicach i Gminna Biblioteka Publiczna w Buczkowicach wraz z filiami.

„SZKOLNA PRACOWNI KREATYWNOŚCI” w  roku szkolnym  2021/2022

Na zajęcia artystyczne PRACOWNI KREATYWNOŚCI  w tym roku szkolnym uczęszczali uczniowie Szkoły Podstawowej ( z klas 1-8). Uczestniczyliśmy w 12 konkursach plastycznych , w których zdobyliśmy 83 osiągnięcia. Prace uczniów wysyłane były na wszelakie dostępne konkursy plastyczne w których odnieśliśmy WSPANIAŁE sukcesy.

Wspaniały sukces naszych artystów

Ukazały się oficjalne wyniki XXIX Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „MIESZKAM W BESKIDACH”. Na konkurs wpłynęło ponad 6000 prac z różnych krajów.  Nasi uczniowie reprezentując szkołę pobili rekord. W tej edycji konkursu zdobyliśmy 33 wspaniałe miejsca w różnych formach i kategoriach wiekowych.

„PISANKA MALOWANA”

„PISANKA MALOWANA” – ilustracja przedstawiająca wielkanocną pisankę. Organizatorem konkursu był Gminny Ośrodek Kultury w Buczkowicach.

Kolejny sukces naszych młodych artystów.

Tym razem w VII Konkursie Plastycznym „Postaci filmowe i bajkowe" BOHATEROWIE KULTOWYCH BAJEK DISNEYA
 Konkurs zorganizowany przez Miejski Dom Kultury w Bielsku-Białej – Dom Kultury w Mikuszowicach Krakowskich. Na konkurs wpłynęły prace uczniów z powiatu bielskiego i miasta Bielska Białej.

MASKA KARNAWAŁOWA – wspaniały sukces naszych młodych artystów!

To tytuł konkursu plastycznego w którym nasi utalentowani uczniowie z wielkim sukcesem reprezentowali szkołę. Konkurs organizowany przez MDK Bielsko – Biała. Na X. edycję konkursu MASKA KARNAWAŁOWA wpłynęło łącznie 378 prac z Bielska i powiatu bielskiego, w tym 127 mailem.

30 Finał WOŚP – PRZEJRZYJ NA OCZY

Uczniowie Szkolnej Pracowni Kreatywności kolejny raz wyszli z ciekawą inicjatywą.  Kolejny rok są wolontariuszami WOŚP. W ramach zajęć pracowni wykonali piękne bombki, kraszanki, torby i kolejny raz przekazali wyroby na aukcję do sztabu WOŚP.