Jesteś tutaj:

Dzisiaj na tablicy

Lista dzieci zakwalifikowanych oraz niezakwalifikowanych znajduję się TUTAJ

Warsztaty wolontariackie i ekologiczne!

Uczniowie z klasy 8 uczestniczyli w warsztatach wolontariackich i ekologicznych przygotowanych przez p. M. Pendolską-Kogut, koordynatora Centrum Wolontariatu w Bielsku-Białej oraz p. M. Koguta, instruktora z Fundacji Rozwoju Edukacji i Ekologii FREE.

Kibicujemy! BKS BOSTIK ZGO Bielsko- Biała

Na początku obecnego roku szkolnego Nasza Szkoła nawiązała współpracę z prezesem BKS BOSTIK ZGO BIELSKO- BIAŁA, panią Aleksandrą Jagieło.

Dzień Kolorowej Skarpetki

21 marca odbył się w Oddziale Rocznego Przygotowania Przedszkolnego Dzień Kolorowej Skarpetki. Wszyscy tego dnia założyli kolorowe skarpetki na znak solidarności z osobami z Zespołem Downa.

Spotkanie z panią Katarzyną Stec

W ubiegłą środę klasy 3a oraz 3b miały okazję spotkać się z panią Katarzyną Stec, która na co dzień jest pielęgniarką. Uczniowie ze skupieniem i uwagą przysłuchiwali się pani Katarzynie, która opowiadała o swoim zawodzie.

Siatkarze w powiecie.

14 marca, drużyna chłopców, która zajęła I miejsce w rozgrywkach piłki siatkowej na szczeblu miejsko gminnym, spotkała się w hali sportowej w Kozach z innymi mistrzami powiatu.

Minipiłka siatkowa- gra „czwórek”

13 marca w SP w Rybarzowicach odbyły się zawody na szczeblu miejsko- gminnym minipiłki siatkowej dziewcząt i chłopców.

,,Kto śpiewa.. - ten osiąga sukces"- konkurs piosenki biblijnej Jonasz

Święty Augustyn powiedział, że ,, Ten kto śpiewa, ten dwa razy się modli". Dlatego też uczniowie naszej szkoły idąc za poradą Świętego postanowili przekuć te słowa w  czyny. I tak 28 lutego 2024 roku udali się do Bielska - Białej, aby spróbować swoich sił wokalnych podczas konkursu piosenki religijnej 'JONASZ'.

Konkurs Wiedzy Biblijnej i sukces ucznia klasy 5.

7 marca 2024 rok, odbył się XXIX Diecezjalny Konkurs Wiedzy Biblijnej, którego tematem przewodnim była Ewangelia według św. Marka wraz z przypisami. Do finału zakwalifikowało się 29 uczniów z różnych szkół całej Diecezji. Z naszej szkoły finalistą został uczeń klasy 5 a - Krzysztof Wędzel.

Wicemistrzynie powiatu!

12 marca w Szkole Podstawowej nr 2 w Kozach zorganizowane zostały powiatowe rozgrywki Igrzysk Młodzieży w piłce siatkowej dziewcząt.