• Kontrast:
  • Czcionka:
Jesteś tutaj:Start

Spotkanie z pisarzem

W torsce o rozwój czytelnictwa w naszej szkole 4.01.2017 roku, na sali gimnastycznej miało miejsce spotkanie uczniów klas edukacji wczesnoszkolnej z pisarzem Waldemarem Cichoniem, autorem książek pt: "Cukierku, ty łobuzie", "Nie martw się Cukierku", "Gdzie jesteś Cukierku".

W świątecznym nastroju

Tegoroczne spotkanie przedświąteczne zgromadziło na sali gimnastycznej wszystkich uczniów od kl. "0" po "3" gimnazjum, dyrekcję, nauczycieli i rodziców. Uczniowie klas 1a i 1b gimn. pod opieką p. I. Chrzanowskiej - Filipkiewicz i p. M. Dobrowolskiej przedstawili montaż słowno - muzyczny przypominający staropolskie tradycje związane ze Świętami Bożego Narodzenia.

''Hej kolęda, kolęda...'' szkolni artyści śpiewają i grają na Świątecznej Estradzie

Utalentowani wokalnie uczniowie naszej szkoły wystąpili licznie 15 grudnia na scenie Gminnego Ośrodka Kultury biorąc udział w Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek.

Wśród 54 wykonawców z wszystkich miejscowości gminy Buczkowice, nasi uczniowie zaprezentowali się w występach solowych, duetach wokalno- instrumentalnych oraz zespołach prezentując bogactwo polskich kolęd i pastorałek.

Przed świątecznie w Krakowie!

10 grudnia kolejny raz odwiedziliśmy Kraków. Tym razem rozpoczęliśmy od wspaniałej panoramy z "Kopca Kraka", potem "Stara Synagoga" z pięknymi i ciekawymi zbiorami. Niezapomniana lekcja historii na Wawelu: Zamek, Katedra, Dzwon Zygmunta, Groby Królewskie i Skarbiec.

“SŁODKIE ŚWIĘTA”

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom,
którzy włączyli się w przygotowaną przez nas akcję „SŁODKIE ŚWIĘTA”.
 Zebraliśmy 350 czekolad, które przekazaliśmy wychowankom Domu Dziecka przy ulicy Lompy 9 w Bielsku-Białej. Podziękowania kierujemy także do Państwa Katarzyny i Damiana Dobijów, właścicieli firmy KADA, którzy ufundowali dla podopiecznych czapki.

Szkolny Klub Wolontariusza

CHOINKA DLA ZWIERZĄT JUŻ PRZYSTROJONA!!!

W sobotę 03 grudnia najmłodsi uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami i rodzicami uczestniczyli po raz kolejny w 18 edycji imprezy turystycznej organizowanej przez Oddział PTTK w Bielsku-Białej:''Choinka dla zwierząt'', która tradycyjnie już odbywała się na polanie przy Chacie na Groniu w Mesznej.