• Kontrast:
  • Czcionka:
Jesteś tutaj:Start

Dzisiaj na tablicy

W zakładce REKRUTACJA znajduje się lista dzieci (spoza obwodu) przyjętych do klasy pierwszej szkoły podstawowej w rektutacji uzupełniającej.

Wielkanocna Zbiórka Żywności zakończona sukcesem!

Uczniowie z Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. M. Kopernika w Buczkowicach pod opieką nauczycieli zorganizowali drugą Wielkanocną Zbiórkę Żywności pod egidą Śląskiego Banku Żywności

GRAMY DRAMY

11.04.2017 r. w świetlicy szkolnej odbył się przegląd widowisk teatralnych przeznaczony dla uczniów klas IV-VI SP. Komisja (w składzie: p. dyrektor Anna Kasińska, p. Barbara Tarnawa, p. Magdalena Nikiel) brała pod uwagę dobór repertuaru, opanowanie tekstu, oprawę muzyczną i plastyczną oraz interpretację utworu.

Konkurs recytatorski

24 marca 2017r. w Pałacu Czeczów w Kozach odbyły się eliminacje powiatowe XIX Konkursu Recytatorskiego „Słońce, słońce i życie…” Przesłuchania przeprowadzono w trzech grupach wiekowych: klasy 1-3 szkoły podstawowej, klasy 4-6 szkoły podstawowej i kl.1-3 gimnazjum. Uczestnicy prezentowali wiersz i fragment prozy.

WKRĘĆ SIĘ POMAGAJ !!!

Zakończyła się akcja „Wkręć się pomagaj“, podczas której zbieraliśmy zakrętki dla chorego Krystianka.

Wesołych świąt

Wielkanoc (Pascha) to najważniejsze i najstarsze święto chrześcijańskie, upamiętniające męczęńską śmierć i Zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa. Poprzedzający je tydzień nazywany jest Wielkim Tygodniem. W Wielką Sobote odbywa się święcenie pokarmów, które są spożywane podczas świątecznego śniadania w Niedziele Wielkanocną.

Kolejny bardzo dobry występ drużyn pływackich SP

W Półfinale Wojewódzkim na Igrzyskach Młodzieży Szkolnej, które odbyły sie w Bielsku - Białej świetnie zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły. Drużyna dziewcząt zajęła IV – miejsce, drużyna chłopców miejsce VI.