• Kontrast:
Jesteś tutaj:Start

Dzisiaj na tablicy

Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących informuje,

że od 1 do 17 marca 2017 r. trwaja zapisy:

- do klasy I szkoły podstawowej (dzieci z rocznika 2010)

- do oddziału rocznego przygotowania przedszkolnego (dzieci z rocznika 2011).

Wnioski można pobrać w kancelarii szkoły oraz ze strony internetowej szkoły.

Sześciolatek w naszej szkole - oddział rocznego przygotowania przedszkolnego

Więcej o ofercie zajęć w oddziale rocznego przygotowania przedszkolnego w zakładce 6-latki w szkole.

Walentynki

14 luty to Dzień Zakochanych. I z tej okazji, w naszej szkole była możliwość wysłania listu do swojego wielbiciela/ wielbicielki. Do każdej klasy dotarł Amor wraz ze swoimi pomocnicami, wręczając niektórym wiadomości od tajemniczego Walentego bądź Walentynki.

Szkolny Konkurs Recytatorski

Dnia 9 lutego 2017r. w bibliotece odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski. Wzięły w nim udział 34 osoby, które z chęcią podjęły się trudu nauczenia się i pięknej recytacji utworu poetyckiego i fragmentu prozy. Komisja konkursowa, biorąc pod uwagę dobór repertuaru, interpretację tekstu, kulturę słowa oraz ogólny wyraz artystyczny, wyłoniła zwycięzców.

Przyznano Pierwsze Stypendium Dyrektora

W dniu wczorajszym, czyli 13 lutego 2017r., odbył się apel z okazji przyznania pierwszego stypendium w historii naszej szkoły. Do komisji w składzie: p. Teresa Foltyniak, p. Anna Sapeta, przewodniczący rady rodziców p. Radosław Wrona oraz przewodniczący samorządu uczniowskiego Jakub Marczewski dotarło 5 wniosków. Po burzliwej dyskusji wyłoniono najbardziej zasłużonego ucznia z klasy 3a gimnazjum - Patrycję Piela.