• Kontrast:
  • Czcionka:
Jesteś tutaj:Start

Zakończenie roku szkolnego 2016/17

W ostatni dzień roku szkolnego, 23 czerwca, pogoda była iście wakacyjna: na bezchmurnym niebie świeciło piękne słoneczko.  Tego dnia w szeroko otwartych drzwiach naszej szkoły pojawili się po raz ostatni w tym roku szkolnym, uczniowie rodzice, nauczyciele i wszyscy zaproszeni goście.

Dzień Rodziny

27 maja uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Mikołaja Kopernika w Buczkowicach, dali wspaniały popis umiejętności recytatorskich, tanecznych, wokalnych i muzycznych podczas obchodów Dnia Rodziny. Ma on na celu propagowanie wartości rodzinnych, wspieranie i umacnianie więzi międzypokoleniowych.  Program artystyczny inspirowany był literaturą.

Dzień Profilaktyki

7 czerwca w naszej gminie odbył się Dzień Profilaktyki organizowany przez Gminną Komisje Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Sportowy sukces gimnazjalistów.

II – miejsce zajęła drużyna dziewcząt i chłopców naszego gimnazjum w Powiatowej lidze LA